כל כמה זמן גוגל סורק את האתר שלנו?
30 לAugust 2016

כל כמה זמן גוגל סורק את האתר שלנו?

כל כמה זמן גוגל סורק את האתר שלנו?

כל כמה זמן גוגל סורק את האתר שלנו ? ואך זה בכלל עובד?

הקדמה:

יש בעיקר שני מושגים שחשוב להכיר בשביל להבין בצורה בסיסית אך גוגל סורק אתר וסביב איזה מטרה עיקרית הוא מבצע סריקה.

גוגל מתפקד כזחלן ובדרך כלל כך מתפקדים שאר מנועי חיפוש, עם הזמן גוגל נלחם בפעולות קידום שעוזרות להציג אתרים פחות רלוונטים בביטויים אותם מחפשים הגולשים.

סתם לידע כללי מדי פעם ישנם תופעות “הפצצת גוגל” שנועדו לבחור ביטוי כלשהו ולקדם עליו (ממש מפגן כח של מקדמי אתרים או חברות גדולות לקידום) תוצאה שאינה קשורה,בנוסף אולי יעניין אותכם  בעמוד קידום אתרים אורגני שלנו באתר הסברנו כיצד להזהר ממקדמי אתרים שמשתמשים בשיטות ישנות לקידום ניתן להגיע בלחיצה על קידום אתרים.

crawlers (זחלן) – מנוע החיפוש של גוגל זוחל בצורה קבועה באתרים במטרה לזהות עמודים חדשים או שינויים בעמודים קיימים  ברחבי האינטרנט,

Pagerank – דירוג אתרים שיצרו לארי פייג’ (מפה הגיע השם “page rank”) וסרגיי ברין (מייסדי גוגל) על מנת ליצור התאמה טובה יותר לחיפושים שנערכים בגוגל.

רבים טועים במחשבה שגוגל סורק את האתר שלהם אחת לכמה שבועות או חודשים, למעשה גוגל סורק את האתר שלנו כל כמה שניות או דקות, כאשר זה משתנה בקצב תדירות המאמרים והעדכונים קיימים אצלנו באתר למשל,                 אתר חדשות גדול נסרק בתדירות יותר גבוהה מאתר תדמית שמעלה תוכן אחת ל-3 חודשים.

כיצד בודקים סריקה אחרונה של האתר בגוגל:

חיפוש אורגני:

cache:digitouch.co.il

נקבל את 2 אפשריות אחת לסמן את גירסת טקסט והשני גירסה מלאה.

ניתן לראות כיצד גוגל רואה את טקסט דף הבית במלואו.

אייל רחמים אייל רחמים
מנכ”ל חברת דיגיטאץ
מתמחה בשיווק B2B, קידום אתרים, שיווק עסקים באינטרנט, מייסד ומנהל בפועל את דיגיטאצ' חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט, בזמן הפנוי שיש מרצה במכללה למנהל.
נשוי למיכל (איטלקיה מהממת) ואב ל-2 בנות נועה ואדל
ניתוח ובדיקת האתר שלכם
    More Articles

    רוצים לקדם את האתר?

    לבדיקת אתר
    זה שדה חובה