סוד ההצלחה של פלטפורמת וורדפרס
20 לJune 2016

סוד ההצלחה של פלטפורמת וורדפרס

סוד ההצלחה של פלטפורמת וורדפרס

איך הפכה וורדפרס למערכת ניהול האתרים הפופולרית ביותר בעולם ומה סוד ההצלחה שלה.

קצת סטטיסטיקה על וורדפרס

נכון לשנת 2016 וורדפרס שולטת בתחום מערכות ניהול האתרים עם 59.4% מכל מערכות קוד פתוח הידועות. 26.4% מכל האתרים הקיימים ברשת הם אתרי וורדפרס. כ-500 אתרי וורדפרס מוקמים כל יום ובעצם ישנם עשרות מיליוני אתרים אשר מבוססים על הפלטפורמה בעולם. אלו נתוני צמחיה מדהימים שבעצם אומרים שהמערכת המופלאה הזו היא מהפכה בפני עצמה וכאן כדי להישאר.

אתר לכל החיים

מאחורי כל פלטפורמת הוורדפרס עומדת קהילה שלמה של מפתחים שדואגת לשיפורים ושדרוגים כתוצאה מכך האתר שלך תמיד יעמוד בסטנדרטים משתנים. הגמישות הגדולה של מערכות אלו מאפשרת לך לרענן את העיצוב, לשפר את השימושיות ולהיות תמיד מעודכן, כל זאת מבלי לאבד את התוכן היקר שלך ואת המיקום שלך במנועי החיפוש.

תוספים והרחבות

ספריית התוספים של וורדפרס מכילה עשרות אלפי תוספים ותבניות עיצוב, ללא עלות, ובכך בלחיצת כפתור ניתן להוסיף אפשריות ויכולות שונות ולהפוך כל בניית אתר וורדפרס פשוט לאתר בעל פונקציות מורכבות, כאלו שבעבר היו דורשים הרבה זמן ומשאבים כדי לפתחם. סביב הפלטפורמה התפתחה תעשייה שלמה של חברות ויזמים שמפתחים תוספים ותבניות פרמיות שעלותם זניחה לעומת התפוקה הרבה שהם יכולים לחולל באתר שלך.

מערכת וורדפרס

שימוש חופשי ללא תלות

וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח ולה רישיון שימוש חופשי. האתר שלך לא תלוי בגורם זה או אחר, השימוש במערכת הניהול הוא חופשי ללא הגבלה. כל מה שצריך זה לרכוש חבילת אחסון וורדפרס בסיסית ואתם מסודרים.

תפעול קל ופשוט

פלטפורמות הוורדפרס נבנתה על ידי בני אדם למען בני אדם, מחשבה רבה הושקע ביצירת מערכת ידידותיות ואינטואיטיביות שניתן לתפעל אותן מכל מכשיר ובכל מקום בקלות. לוורדפרס מספר עדכונים גדולים כל שנה וכל עדכון מביא אתו שיפורים ושדרוגים.

אהובת מנועי החיפוש

פלטפורמות הוורדפרס בנויה בשפתphp  שהיא שפה מאוד קלה ללמידה. ארכיטקטורת הקוד של מערכת הוורדפרס עונה בצורה מושלמת לקריטריונים של מנועי החיפוש ואתרי הוורדפרס יקודמו לפני אתרים אחרים. בעזרת תוספי קידום אתרים ניתן לשלוט בתכני seo כותרות העמודים, תיאור ומילות מפתח.

קידום אתר וורדפרס

חסכון כספי

כמעט ושכחנו את הדבר שאולי היה צריך להיות ראשון ברשימה. אומנם כדי לבנות אתר מקצועי, רציני ובעל מראה ייחודי יש צורך להשקיע ובכל זאת החיסכון הכספי בשימוש בוורדפרס הוא גדול בעיקר בגלל העובדה שאין צורך לשלם דמי שימוש חודשיים עבור המערכת וישנם תבניות ותוספים מוכנים שניתן להתקין שמוזילים את עלות בניית האתר.

פליקס מילשטיין פליקס מילשטיין
מוסמך גוגל אדוורדס, בעל ידע וניסיון בטכניקות ואסטרטגיות קידום שונות. נשוי ואב ל2 בנים מדהימים.
ניתוח ובדיקת האתר שלכם
    More Articles

    רוצים לקדם את האתר?

    לבדיקת אתר
    זה שדה חובה