כמה זמן לוקח לקישור להשפיע על דירוג האתר?
18 לSeptember 2016

כמה זמן לוקח לקישור להשפיע על דירוג האתר?

כמה זמן לוקח לקישור להשפיע על דירוג האתר?

אני תמיד חושב על תהליך קידום אתרים כהשקעה, והרצון לסייע לאתר להיות מדורג בתוצאות העליונות בגוגל כרווח.

בדרך הזו, אני גם נוטה לפלח סגנונות של מקדמי אתרים, ישנם כל מיני סוגים, כאלו שנוטים להשקיע בראבק בקישורים ועלולים להוביל לסיכון גבוהה, כאלו שמפזרים את ההשקעה שלהם בטכניקות on-site שונות, פרופיל קישורים מקצועי ומדורג.

ובכן לייצר קישור איכותי לאתר לפעמים דורש השקעה לא מעטה, במיוחד בתחומים שדי קשה לך לאתר אתרים איכותיים, לא נדבר על תהליך שכל מקדם מכיר, מכירת החלפת הקישורים או בשפה יותר בוטה מסחר בקישורים.

לכולנו יש מכנה משותף אחד, השלב שבו אתה שואל את עצמך אחרי עבודה איכותית של קישורים, מתי אני אתחיל לראות "רווחים" מהקישורים?

זו שאלה ששאלתי מספר מקדמי אתרים בארץ ובחו”ל ועוד לא זכיתי לקבל תשובה מדויקת.

התשובה המדויקת ביותר היא שאין תשובה מדויקת לעניין זה, לשום מקדם אתרים (אשמח לקבל תגובה במידה ויש בין הקוראים אחד שיודע).

אז החלטתי לעשות ניסוי קטן, לשמחתי יש לנו לא מעט אתרי תמיכה אינדקסים, חדשות וכו מעל 150,000 עמודים 🙂

החלטתי להתמקד ב-2 ביטויים והוצאתי קישורים ( כמובן מבלי לפגוע בפרופיל הקישורים של האתר או חלילה לסכן אותו).

התגובות לא איחרו לבוא ובכל פעימה של קישורים האתר הגיב טיפה שהתגובה החזקה ביותר הגיע אחרי 10 שבועות, כלומר רק אחרי תקופה של חודשיים וחצי האתר עבר את הקפיצה הגדולה שלו כמובן שמדובר פר ביטוי, ובמקרה הזה מדובר בביטוי “פיתוח אפליקציות, בניית אפליקציות” (אגב אם טעיתם האם בעמוד הראשון נכון לכתיבת מאמר זה).

איזה כיף, אז מהיום אני יודע שתהליך קידום לוקח בין חודשיים לשלושה חודשים ולאחר מכן רואים תוצאות!

אז זהו, לא בדיוק, יש לא מעט זמן שנדרש להשקיע בתהליך בניית הקישורים החוקיים לאתר, מהשלב שמוצאים חברה לקידום אתרים שיש לה מספיק אתרים שיכולים לסייע, ועד להתחלת התהליך לוקח זמן, מרגע התחלת התהליך יש צורך בכתיבת המאמרים, גיוון הנושאים לוקח בין חודש לחודשיים ולכן אני נוטה לציין שתהליך קידום לוקח בין חצי שנה לשנה.

אשמח לייעץ עבורכם לגבי תהליך קידום אתרים, או סתם תרגישו חופשי להגיב לכתבה או להתייעץ איתי 🙂

אייל רחמים אייל רחמים
מנכ”ל חברת דיגיטאץ
מתמחה בשיווק B2B, קידום אתרים, שיווק עסקים באינטרנט, מייסד ומנהל בפועל את דיגיטאצ' חברה לקידום אתרים ושיווק באינטרנט, בזמן הפנוי שיש מרצה במכללה למנהל.
נשוי למיכל (איטלקיה מהממת) ואב ל-2 בנות נועה ואדל
ניתוח ובדיקת האתר שלכם
    More Articles

    רוצים לקדם את האתר?

    לבדיקת אתר
    זה שדה חובה