ניהול קמפיינים ב-Facebook

פייסבוק הוא הכלי האולטימטיבי ליצירת ביקושים למוצר אותו אתם משווקים. מאות מיליוני גולשים מדי יום יכולים להיות חשופים אליכם אם רק תדעו להגיע אליהם. אנחנו יודעים לבנות תעודת זהות אמינה, מקצועית ומיוחדת שתמתג אתכם ותוביל אתכם להמרות הרצויות.

פרסום בפייסבוק נפוץ במיוחד עקב יכולת הפילוח הגבוהה. ניתן להגיע כמעט לכל לקוח פוטנציאלי שנגדיר בהתבסס על פרטים שונים כמו גיל, סטטוס משפחתי, תחביבים, בחירת הרדיוס הקרוב לאזורכם או רשימת קהלים מוגדרת מראש.

איך נשווק את העסק שלכם בעזרת פרסום בפייסבוק?

1. אפיון העסק והמוצר

מי אתם? ואיזה מוצר אתם משווקים? נפצח יחד אתכם את  היתרונות הבלעדיים של המוצר ואת חסרונותיו. השוק בו אתם מתעניינים והמתחרים שלכם גם הם מחייבים למידה והכרה ורק לאחר מכן נוכל לעבור לשלב השני.

2. פילוח קהלי יעד

למי אנחנו רוצים למכור את המוצר? מי עלול להתעניין במוצר ולאיזה קהל הכי ישתלם לנו למכור את המוצר. אחרי שנבין את זה נלמד לבנות פרופיל צרכני מדויק ככל הניתן לקהלים שנבחרו.

3. בניית קמפיין

מלבד העובדה שפייסבוק משנים מדי יום את ממשק הפרסום שלהם, הממשק עדיין קל וברור אך מצריך למידה מחודשת ותכופה. אנחנו יודעים לעוקב אחר השינויים ולהגיב בזמן אמת ובצורה הנכונה.

4. ניהול ומדידה

ההבדל בין פרסום מסורתי לשיווק דיגיטלי הוא יכולת המדידה של הקמפיינים. אלמלא המדידה, אין ערך אמתי לקמפיין. שימוש בכלי מדידה וביישומים טכנולוגיים הוא בדיוק מה שאנחנו אוהבים לעשות.

רוצים שנעזור לכם להגיע לקהל שלכם בפייסבוק? צרו עימנו קשר עוד היום >>