דיגיטאץ' הינה חברה לקידום אתרים המורכבת מצוות שחי ונושם שיווק באינטרנט, בניית אתרים, קידום אתרים בגוגל ושיפור המרות.

איזה עסק או חברה לא רוצה יותר לידים? זה מה שאנחנו עושים, הצוות שלנו בנוי ממערך של עיצוב ובניית אתרים, מקדמי אתרים, מנהלי קמפיינים בגוגל וברשתות החברתיות, והכי חשוב אנשי שיווק שנושמים דיגיטל, בפגישת ייעוץ ראשוני תקבל מאיתנו המלצות מעשיות להצלחה ולשגשוג יותר.

מה יש לנו להציע?

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני הוא טקטיקה שיעילה לקידום ארוך טווח. חיזוק דירוג האתר שלכם בגוגל במקומות גבוהות במטרה להכניס לקוחות שברגע זה מחפשים את המוצר שלכם….

קרא עוד

פרסום בגוגל

פרסום בגוגל

פרסום ממומן בגוגל ובשאר פלטפורמות ממומנות זה לא לכבוש את האוורסט זה נכון, אבל על מנת לייצר מהשיווק באינטרנט כסף זה כבר מקצוע. אצלנו משלמים עבור תוצאות….

קרא עוד

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק

מדי יום, עוברים מיליוני גולשים על מיליוני תעודות זהות ברשתות החברתיות. אנחנו נדאג למתג את הפרופיל שלך, לבנות סביבך קהילה ולטפח אותה עד לשלב ההמרה.

קרא עוד

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בתהליך של בניית אתר וורדפרס דיגיטאצ' מקפידה על חווית משתמש ואפיון במטרה להכין אתר שיניב המרות עם דגש על חווית משתמש במובייל.

קרא עוד

חברה לקידום אתרים

שיווק באמצעות תוכן

מאית השנייה מבדילה בין לקוח חדש למבקר שעזב את הדף. כדי לנצח במרוץ, אנחנו ב- DigiTouch נספק לכם תוכן שיווקי, קידום אתרים שיווקי = תוכן איכותי….

קרא עוד

שיפור יחס המרה

שיפור יחס המרה

במקום לדחוף את היד בכיס כל רגע שאתה רוצה עוד פניות עוד לידים עוד המרות, תן לנו לעשות עבורך אופטימיזציה ולהציע שיפורי המרות שיניבו לך הרבה יותר מהקיים…

קרא עוד

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין ברשת

ניהול מוניטין – אילו תוצאות אתם רואים כאשר אתם מחפשים את השם שלכם בגוגל? וחשוב לא פחות: אילו תוצאות רואים הלקוחות כאשר הם מחפשים את שם העסק שלכם בגוגל..

קרא עוד

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס

גוגל אנליטיקס מאפשר לכם לאמוד את ההמרות באתר, בין אם זה לידים או מכירות, לנטר את מקורות התנועה המרכזיים באתר, ולהבין מה האפקטיביות – ROI – של כל אפיק שיווק באינטרנט.

קרא עוד

נגישות אתרים

נגישות אתרים

נגישות אתרים בתאריך 19.9.16 נדחה מועד המחייב כניסת תקנות הנגשת אתרים לתוקף, המועד ככל הנראה צפוי בתאריך 25.10.17, בפרק זמן זה יידרשו הרבה בעלי אתרים חברות ועסקים…

קרא עוד

אחסון אתרי וורדפרס

אחסון אתרי וורדפרס

רשת האינטרנט מלאה באתרים רבים בכל מיני תחומים, גדלים ואפשרויות, וכאשר אנו יושבים מול המחשב הביתי או גולשים ברשת באמצעות מכשיר נייד אנו יכולים לבקר בכל אתר שנרצה.

קרא עוד