בניית אתרים – תשקיעו באתר טוב כדי להגדיל רווחים
30 לאפריל 2018

בניית אתרים – תשקיעו באתר טוב כדי להגדיל רווחים

בניית אתרים – תשקיעו באתר טוב כדי להגדיל רווחים

מה יש עוד להוסיף אודות חשיבות בניית אתרים? לאתרי אינטרנט של עסקים יש השפעה רבה על הגולשים כצרכנים פוטנציאלים. השלב הראשון בדרך למימוש הפוטנציאל הרבה שיש לאתר אינטרנט עסקי, בין אם מדובר באתר חנות ווירטואלית או באתר תדמית, הוא לבחור בחברה מקצועית שמתמחה בבניית אתרים, שתקים עבורכם את האתר שיענה על כל הציפיות וייצג אתכם בכבוד. יש לזכור שיש מקרים בהם משתלם להשקיע קצת יותר כדי לקבל תוצאה שתחזיר את ההשקעה ויותר מזה, תשיג לכם עסקאות ותגדיל את רווחי העסק.

אתר אינטרנט ישרת כמעט כל עסק, לא משנה באיזה תחום הוא. צלם, רואה חשבון, עורך דין ואפילו שיפוצניק לא יצליחו  להגיע ללקוחות חדשים רבים בלי שום אזכור ברשת. אתר אינטרנט יבטיח שללקוחות רלוונטיים חדשים ייחשפו לעסק שלכם כל הזמן. היום אני נכנסים לחפש שירותים, בעלי מקצוע ומוצרים באינטרנט. אם הם יקלידו את מילות המפתח שרלוונטיות לכם, יש סיכוי שבמידה ותשקיעו באתר ובתכניו, וכן, גם בקידום אורגני וממומן, כל אותם גולשים שמחפשים בדיוק את מה שאתם מוכרים – יגיעו אליכם.

בשורה התחתונה, יש לכם עסק, בנו אתר איכותי שייצג אותו ברשת.

הכל על בניית אתרים מא' ועד ת'

בניית אתר וורדפרס נעשה בכמה שלבים, וכל אחד מהם מצריך התייחסות מיוחדת. נתחיל בוויזואליות של האתר, לעיצוב האתר יש חשיבות גדולה ברמה השיווקית וגם באופן כללי .

מחקרים הוכיחו שצרכנים פונים לאינטרנט כדי לחפש שירות או מוצר, וגם כדי לערוך השוואת מחירים, וכן כי גולשים ממהרים לעזוב אתרים שלא נראים טוב ושאינם מזמינים ברמת העיצוב.  גם כאשר מדובר באתר מוצלח, אתר שמכיל מידע רלוונטי ומעניין עבור הגולשים, במידה והאתר נוח לגלישה ולביצוע פעולות, וכן אם יש בו תוכן מעניין.

כבר ברור שמומלץ להשקיע בבניית האתר שלכם. לא כדאי להתפתות לחיסכון בפרויקט כזה. גם אם מדובר בהוצאה שמצריכה מעט מאמץ,  יש לזכור  שאתר שנבנה כמו שצריך הוא חלק מההשקעה הכוללת במותג של העסק, וכשהמיתוג מוצלח גם באינטרנט, יגיעו לעסק גולשים רבים ש בסופו של דבר יוכלו להפוך ללקוחות משלמים, ואז תחזירו את ההשקעה.

בניית אתר – איך בוחרים חברה?

אתר האינטרנט שלכם ייתן לגולשים ברשת הרבה מיעד אודותיכם. אתר מקצועי וטוב יחשב ככזה אם הוא מעוצב נכון, יכיל מידע מעניין ורלוונטי, וחשוב מאוד שלא יהיו בו באגים ותקלות בטעינת דפים. אתר שיראה לגולשים כי מדובר בעסק רציני ואמין, וכמובן שתהיה לכך השפעה לטובה על הבאת לקוחות לעסק שלכם או על הנטייה של הגולשים להזמין שירות/לבצע רכישה דרך האתר.

למען זה שאתר האינטרנט של העסק שלכם אכן ייחשב כטוב וימשוך אליו גולשים,  בחרו בחברה מקצועית המתמחה בבניית אתרים, שתקים עבורכם את האתר המוצלח ביותר.

איך תבחרו חברה מתאימה לבניית האתר עבור העסק שלכם? ובכן, כיום יש הרבה מאוד בוני אתרים לצד חברות גדולות כקטנות העוסקות בתחום, אך רק בחברה מקצועית תוכלו לקבל מידע מפורט אודות תהליך בניית האתר, ולהיות מעורבים בשלבים השונים בהקמתו. אם מדובר בחברה טובה, תהיו בטוחים שאתם כבעלי העסק תיטלו חלק בעבודה – הסיבה לכך היא פשוטה, האתר, מלבד היותו קוד כתוב, ומלבד הפן הטכני, הוא אתר שמייצג את העסק שלכם. תוכן, תמונות, מידע ופרטים חייבים להיות רלוונטיים, משמע אתם תצטרכו לספק אותם. לעבור עליהם, לסייע בעריכתם, לבחור יחד עם החברה שבונה את האתר, במה עדיף להתמקד ומה כדאי להשאיר בצד וכן הלאה.
מלבד לחברה שלנו לבניית אתרים אנו מכירים מספר חברות מומלצות בתחום כמו, חברה מומלצת לבניית אתרים ezweb.

פליקס מילשטיין פליקס מילשטיין
מנהל מחלקת seo
מוסמך גוגל אדוורדס, בעל ידע וניסיון בטכניקות ואסטרטגיות קידום שונות, מנהל את מחלקת קידום האתרים בדיגיטאץ', נשוי ואב ל2 בנים מדהימים.
ניתוח ובדיקת האתר שלכם
    More Articles